משרד העוסק בכתיבה מסוגים שונים ולצרכים שונים, מכתיבה שיווקית הכוללת אלמנטים טכניים בשילוב אלמנטים של כתיבה יצירתית ומוכרת ועד כתיבת מאמרים, בשפה מדויקת, נוקבת ומלאה תשוקה ויצירתיות.
משרדנו מתמחה בקופירייטינג לעולם הפרסום, כתיבה שיווקית, כתיבת פוסטים עסקיים למטרות קד"מ, מאמרים שונים לאתרי אינטרנט, אתרי תקשורת ומדיה מודפסת.
 
את המשרד מנהל מקצועית ארי שור, עיתונאי בעברו ואיש קריאייטיב במשך כל חייו. שור, שהוא גם מוזיקאי ואיש אולפני הקלטה, מגיע מרקע עשיר של כתיבה והתנסה בתחומי כתיבה רבים ומגוונים. בין השאר עסק בכתיבה לקד"מ של אמנים, עסקים, אירועים ופסטיבלים, בכתיבת מאמרים רבים בפורטלים פופולאריים כמו תפוז אנשים, נומיינד ומחשבים בכיף ולמגזינים מקצועיים כגון המגזין של חברי איגוד העיתונאים בתל אביב. דוגמאות נוגעות ומרשימות במיוחד ניתן למצא "במימד המוזיקאלי של ארי שור" שפורסם בפורטל תפוז.
 
משרדנו אוהב אתגרים ויודע לספק שירות אדיב, מהיר ומקצועי. אנחנו אנשים של אנשים ומתייחסים לכל פרויקט שנכנס כאילו היה לגמרי שלנו ועבורנו. לא סתם בחרנו בשם Home , אנחנו רוצים להיות בית מקצועי לכל לקוח שלנו המספק אווירה ביתית נעימה ומשפחתית.
 

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwazeפייסבוק